KONST / Litografier / Litografisk affisch 13162021
nr 1316 2021
Litografisk affisch
Matisse, Musée Nice, Ej signerad, bladets mått: 99x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:48:01
300 kr
400 kr